Új hozzászólás Aktív témák

  • LacBp

    tag

    válasz vidra1221 #6800 üzenetére

    Szia!

    én is vaciláltam. de végül a c650 mellett maradtam. Ha jól körülnézel, akkor azt a a 30e ft-ot a bolton meg tudod spórolni, hogy nem a médiában veszed meg, hanem pl a kalocsai cégnél...

    Én is javában csak tv-zésre használom. Nem vagyok egy nagy tv néző napi 1 max 2 óra, de van hogy napokig be sem kapcsolom. A média lejátszója nagyon jó. okosítva fel tud venni (nem kell éjjel végigszenvedni esetleg a kedvenc sorozatod , 10 percenkénti reklámjait) csak a 78 fordulatos bakelit lemezt nem játsza le :) ! és a képe.. hát azt zongorázni lehet. nem hittem volna hogy a full hd meg a 100hz ennyit jelent. Legelőször a tv2 - n az egyiptom hercege c mesefilmet néztem meg rajta, s ugye a tv2 nem is hd ben ad. de teljesen le voltam nyűgözve...

    Ha nem vagy egy tv guru akkor hidd el, hogy a 32 col is bőven elég 2-3 m ről nézve normál felhasználás mellett. Minden tiszteletem azoknak akik 3m -ről néznek 46colos vagy nagyobb tv-t , de nekem olyan érzetem lenne, mint a moziban az első sorban. Ilyenkor eszembe jut a szüleim intése annó "kisfiam ne nézd olyan közelről a tv-t mert elromlik a szemed " :)

    Na most már kellő haragost szereztem!

    Jó és mielőbbi vásárlást!

Új hozzászólás Aktív témák