Új hozzászólás Aktív témák

  • Csekusz

    tag

    válasz Flashget #66191 üzenetére

    Köszi a válaszokat Mindenkinek !
    1, Flashget: ok, megpróbálom aszerint amit javasolsz, azokkal a paraméterekkel. Oké, hogy fél millás tévé(és mint írtam hosszú hónapos böjt/cuccok eladása után tudtam megvenni), de csupán 5. napja jött meg a tv. Nem mondtam, hogy nem fogom kalibráltatni, "csak", "annyit", hogy nagyon hasonló beállítások mellett, ugyanúgy szemre történő "kalibrálással", SOKKAL szemcsésebb, mosódottabb, pixelesebb a tv képe, mint a kistestvérének. Ez a durva. Az SD tv adások a nézhetetlen minőséget súrolják, a 90-es éveket idézik... Biztos, hogy bekalibráltatom a tv-t, bár a másiknál nem láttam értelmét(az tetszett), ennél elengedhetetlen úgy látszik. Nagyon remélem, hogy nincs semmi baja a készüléknek gyerekek, mert akkor kiba..om a 4.ről az tuti. BD lejátszó Hdmi-ét melyik aljzatba dugjam a tv-n ???
    2, devil-k: kalibráltatni fogom..., a kedvencem a Star Wars sorozata, illetve szeretem a Karib tenger kalózait is. A Te tv-d kistestvére-n (az 46ES7000) szenzációs, gyönyörű, tűéles volt a kép ezeknél a filmeknél (ott is normálra volt állítva a kép mód pedig!), higyjétek el megdöbbentő és érthetetlen mitől ez a negatív és nagy különbség, a jobb tv kárára ! :(( :U :F
    3, BlacKSoul: igen, ugyanolyan távolságból nézem, (a szobát nem tudom lecserélni, arra még vagy 5 évet gyüjtök min... :-) ), kb. 250-280 cm-ről. Mérgemben tegnap már 80 cm-ről néztem a BD filmet, az SD tv adásnál viszont menekültem hátrafelé, ahogy tudtam, közelről olyan moslék volt... :Y

    Volt itt valaki régebben a fórumon, aki emlékszem, valamiért nagyon szidta, az 55F8000-est, valahogy úgy is írta alá a bejegyzéseit, hogy ez a tv élete nagy csalódása. Marha kíváncsi vagyok miért, illetve mire jutott a tv-vel a kolléga.
    Szerintetek az hogy szlovák gyártású, az gond lehet ? Régebben olvastam valahol, hogy nem mindegy hol szerelik/gyártják a tv-t, illetve a paneleket a tv-be... WTF ??? :(( :((( :F :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

Új hozzászólás Aktív témák