Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsüll

    tag

    válasz Flashget #28016 üzenetére

    Bocsi, lehet te jobban tudod, már nem emlékszem a cég telephelyére, de annyi biztos, hogy egy kalocsai telephelyű cég nyitott itt Szfváron egy üzletet és náluk vettem az első 40B650-emet. Kb. fél éves volt mikor jött egy ihlet és rátettem a PC-t, mondván, hogy játszok egyet rajta és akkor láttam meg közelről a "nem vicc" 12 pixelhibát kb. 10 újjlenyomatot a képernyő belső felületén és jól látható koszokat, amik elállták a fény útját. Mint pl. az apró dohány szemek. :W Hát és jött a hercehurca. A gariról kiderült, hogy sajátjuk és nem gyári. Ha nincs az a kedves fogyasztóvédelmis hölgy, akkor buktam volna mindent, mert nem tudtak másikat adni helyette és a pénzt sem akarták visszaadni. Telefonon a fülembe mondta a főnök, hogy ezt elbuktam, hiába megyek én akárhova. Ugyanis nem elégedtem meg, egy másik sufnimódszerrel feljavított f.sukkal és 2 hónap után és szekértői vizsgálat kérésem után sem voltak hajlandóak a panaszommal normálisan foglalkozni. Azóta már odafigyelek és inkább +20ezret adok ki,de tudom, hogy gyári garisat veszek. Két hete be is zártak itt!! :DD Hatott az átkom...
    Ja kifelejtettem, hogy újnak adták ki nekem a készüléket a vásárlásnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák