Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokokka

    őstag

    válasz PuMbA #122085 üzenetére

    Hát nem, így sem az igazi. Vannak jelenetek amikhez jó az egyedi 0/1 - 7/8 beállítás, de van amiken meg pont így ront. A 0-0 és a 3-3 egyáltalán nem jó! Nem is a gyors mozgásokkal van gond, hanem pont a lassúakkal/lassúbbakkal. Van, hogy telibe mutatnak egy ember (arcot) (Szárnyas fejvadász) aki miután hátralép és elfordul teljesen szétesik a mozgás, totálisan darabos lesz! Ha egyedi beállításban megszüntetem ezt a széteséses hibát, akkor meg olyan ugyan ez a a jelent, mintha a színésznek mozgás közben "füstölne' a feje. Nem tudom jobban leírni, de annyira elmossa akkor meg a mozgást, hogy teljesen ilyennek tűnik! Nincs jó köztes megoldás. Vagy darabos vagy szétmosott pl. ez a jelenet is. Sajnos nem tudom rendesen rögzíteni, mert élőben más, de látszik amiről beszélek :

    SZF

    Interstellar :

    0:40-nél szétesik/szellemképes a repülő űrállomás :

    IS

    közelről

    Ha ezeket megszüntetem, akkor meg egy előrébb lévő, felfelé mozgó kameramozgás lesz darabos egy teljesen egyszerű helyzetben! Ha azt szüntetem meg, akkor meg ez a bemásolt jelent lesz ilyen. Nem találok rendes beállítást amivel úgy végig tudnék nézni egy filmet, hogy ne csóválnám közben a fejem :(

Új hozzászólás Aktív témák