Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Cry0 #11490 üzenetére

    Én is a 23 ultra és a 14 pro max között vaciláltam. Az iphone-nak zárt fusztráló a rendszere és kisebb és gagyibb a kijelzője. Nem rossz az se azért de szerintem az ultra jobb. Aztán lehet ha 40 elmulok én is váltok mint sokan de még most föleg hogy ezt rendesen kiismertem nem tudnék még váltani. Ezzel a teloval annyi lehetőség lesz magadra szabni hogy a felét se fogod kihasználni de ha bármit akarsz lesz rá lehetőséged. De a legjobb lenne ha elmennél egy media markba vagy telekomba bárhova és rászánnál egy órát hogy végig nyomkodd mindkettőt.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Pistike1985

    aktív tag

    válasz Cry0 #11490 üzenetére

    Szia. Én 14 pro-ról váltottam. Leginkább a rendszer kötöttség miatt. Az üzemidőben is erősebb a Samsung. Nekem a mérete viszont nem kényelmes, ebből a szempontból a 14 pro jobb volt. A kamera terén az Iphone szerintem jobb volt bizonyos dolgokban, automata módban gyorsan, jó képeket lő. A Samsungnál be-be csúsznak homályos, életlen képek. Viszont ha van kedved és időd babrálni akkor a Samsung sokoldalúbban használható. A hívás hang minősége szerintem az Iphone esetén jobb, viszont a térerő téren tapasztalataim szerint a Samsung teljesít jobban. Az Iphone és az Apple Watch esetén imádtam a diktálás funkciót. Nagyon kényelmes volt így válaszolni az üzenetekre, pötyögés nélkül. Sajnos ha jól tudom a Samsung még nem tud magyarul. 🤔😔

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

  • Monstersnake

    tag

    válasz Cry0 #11490 üzenetére

    2 napra belekóstoltam egy 15-be.
    Dióhéjban:
    Agyérgörcsöt kaptam a tárcsázótól,a legyezgetéstól az alkalmazásváltó miatt, a ripacs ikonoktól a kamerától,a szar makrótól a számomra logikátlan op rendazertől a fájlkezeléstől illetve annak hiányától a fészájdítől meg az ömlesztett fotómappától amit hiába rendezgetek külön mappákba akkor is van egy gyökérmappa amit nem lehet elrejteni és még sorolhatnám.
    Ok ,felét vagy többet tudtam előre ,úgy, hogy van a lányomnak van egy 14-e és bármikor próbálgathattam de gondoltam sajátként azért jobb lesz meg ott az uj c csati(nagy innov) meg minden ,hát kipróbálom.
    Na ez nem jött össze ,nekem nem,tul sok a kompromisszum . S21 u után a promaxot kellett volna vennem de azt mondták (MM),hogy az összes hibás ,vissza kellett küldeni mindet mert kopnak meg melegszenek a pro-k igy lett sima plus.
    2 nap után kisebb bukással de eladtam és jött a 23 u. Azóta béke van ,minden a helyére került . Nem tudom mi szállt meg.

    KRB

Új hozzászólás Aktív témák