Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz arcitec #9992 üzenetére

    Értem mit irsz engem is sok dolog nem érdekel az utobbi idöben és részben igazad van a tokkal üveggel kapcsolatosan és szerintem is felesleges a bétázás. Minek szivassam magam ha megkapom a fényesre csiszoltat és a jelenlegi is böven jó? De azt is megértem hogy nem vagyunk egyformák és valakinek ez a heppje hogy felrakja a legujjabbat mert nem bir várni egy honapot pl. Legyen csinálja attól függetlenül hogy én se szarakodnék vele amikor hibártlan a rendszer az én használatomhoz. De van hely böven elfér irják csak a magukét tovább görgetek ha engem nem érint. Amugy meg elejétöl követem a forumot az elsö hozzászolás ota sok hasznos dolog ki lett már tárgyalva nagyon ujjat már nem mutat azoknak akik több mint fél éve használják és sokan vagyunk igy. Ezért van hogy lapos a téma és uncsi a topik ilyen szempontbol. És szerintem ezért is bétáznak hogy legyen valami kis ujdonság vagy bug amit majd kijavitanak és ujra megint jó a telo :D

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák