Új hozzászólás Aktív témák

  • sodre

    csendes tag

    válasz wong kok wah #976 üzenetére

    Én két 512-es feketét és egy 256-os fehéret vettem diákos kedvezménnyel a családba előre fizetéssel, azon a bizonyos estén amikor hibás volt az oldal, mindhármat megkaptam. A 256-osnak 379.717 Ft az 512-eseknek 429.517 Ft volt darabja. Küldtek egy sajnálom levelet is, hogy ne haragudjak az előző napi levélért amiben lemondták a rendelésemet, de mivel ki lett fizetve ezért a szerződés létrejött és kiküldik a rendeléseimet. Aznap amikor a levelet küldték meg is jött a futár a 3 telefonnal, pedig nem reklamáltam, csak magamban puffogtam, hogy lemondják, aztán reggel már örültem mikor láttam, hogy a futárnál van. :))

    Hogy ON is legyek, brutál takarékos a telefon... Egy S22 Ultrát váltott, az estére 15% körülre merült, ugyanazzal a használattal az S23 Ultra 60% körül van este :Y és elég heavy user vagyok, egész nap pörögnek az értesítések, wifin/4g-n lóg, minden be van kapcsolva, WQHD+ felbontás, Warch 5 Pro-val, egyelőre imádom. Az S22 Ultrahoz kepest a sebesség is elképesztő, azért az meg-meg röccent. Szóval aki S22 Ultráról váltana és "nem számít a pénz", annak nagyon ajánlom a váltást. Életemben nem volt még olyan telefonom ami két napot bírt volna, legtöbbel ha egy esti sörözés is beesett, akkor már powerbank vagy napközbeni töltés kellett. :)

Új hozzászólás Aktív témák