Új hozzászólás Aktív témák

  • NY_A

    őstag

    Hát érdekes olvasni az érveket a fizetős szolgáltatások ellen/mellett.

    Én legtöbbet YouTube-ot nézek tv-n is meg telefonon is. Nekem ez éri meg a legjobban, és jár mellé egy tök jó YouTube Music is. Az autóban csak ezt használom. Csak egyszer hajtok tovább a Burger King előtt mikor hamburgert ennék, és már meg is spórolom az árát. Csinálok otthon. Azon háborogni, hogy egy szolgáltatásért pénzt kérnek nonszensz. Én is pénzért dolgozok nem ingyen. Abból fizetem ki azt amire igényem van. Ha sokallod az árát vagy a gyerekre akarod költeni akkor arra is van alternatíva, nem vagy kirekesztve. Olyankor az az ára az ingyenességnek, hogy reklámot nézel. A tv-ért jogosabb lenne háborogni, ott fizetés mellett is adnak néha műsort két reklám között. Ha spórolni akarok akkor olyanon teszem ami tényleg fölösleges mert higgyétek el, rengetek ilyen kiadásotok van havonta ami szinte fel sem tűnik. A tartalmat meg úgy szűröd, hogy nem nézed meg ami nem érdekel. Nekem egy indiai videó sem jön fel csak azok, amiket követek vagy az érdeklődési körömbe esik.
    Megideologizáljátok, hogy miért nem akartok fizetni egy szolgáltatásért 1800 forintot, aztán meg azon megy a vita, hogy azt egy 23 Ultrán vagy egy 15 PM-on nézzétek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák