Új hozzászólás Aktív témák

  • Ixion77

    őstag

    válasz LosBlancosRM #89 üzenetére

    Nekem azért mert semmit sem vesztek vele. Be van állítva hogy 85%-ig töltsön, aztán amikor csak eszembe jut, rárakom a töltőre. Naponta többször is, mivel szinte mindig valamelyik töltő közelében vagyok. Ha rajta felejtem, az se számít, 85%-bál úgyis megáll.
    Be van még állítva az is hogy 25%-nál már jelezzen hogy mostanában dugjam majd rá egy töltőre.
    Így összességében kb. soha nem kell direkt figyelnem hogy hány százalékon van, és mégis tudom, hogy használható marad az akku ameddig csak lehetséges. Nálunk a családban sokáig vannak használva a telefonok. Van olyan családtag, aki még a Oneplus One-omat használja! Eredeti akkuval, pedig újkora óta folyamatos napi használatban volt.

    #93 rhunseeker:
    Senki sem kötelez rá hogy foglalkozz vele. A lehetőség ott van a beállításokban. Ha akarod használod, ha nem nem. Ha akarsz, fizetsz akkucseréért, ha akarod kidobod a telefont, ha akarsz vigyázol rá. A te dolgod, és senkit sem érdekel mit csinálsz. Na jó, talán azt akinek esetleg el akarod adni használtan. De én pont a hozzád hasonló gondolkodásúak miatt nem veszek használtan telefont soha, úgyhogy engem nem.

    [ Szerkesztve ]

    "Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

Új hozzászólás Aktív témák