Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    válasz twine #42650 üzenetére

    Na, ez most megint egy szép sarkítás volt... :P:))
    Tulajdonképpen én is almatulaj vagyok, és lehet, hogy ezért, de én soknak érzem ezt a 90%-ot. Az meg megint más kérdés, hogy vajon, az alma miatt ilyenek ezek az emberek, vagy alapból ilyenek az élet többi területén is... Szóval, szerintem ezek ugyanúgy el vannak szállva a cipőjüktől is, az is sokkal jobb, mint a többieké (ami ugye nyilván szar), nem kell ehhez nekik iPhone. Szerintem. :U

    A témához: Annyira még nem ástam bele magam a droid és az ios világába, de azért ilyen alapszinten nagyjából vágom a különbségeket stb...

    De én pl ezeket a hsz-eket nem értem: (bocs lafaty :D)

    "Mindig is könnyebb lesz egy adott, vagy kötöttebb hw+sw-re fejleszteni, mint egy tágabbra."

    És??? Ha könnyebb, akkor a többi gyártó miért is nem ezt az útvonalat választotta?! Ja, hogy ahhoz dolgozni kéne... :P Szóval ez szerintem nem érv, legalábbis nincs semmi értelme érvként felhozni... Ez egy tény, mint kb az, hogy a fű zöld (vagy kék egyesek szerint) :P:DDD - csak nem igazán kapcsolódik a témához.

    twine:
    "Bár én segg hülye vagyok a programozáshoz,,de van egy olyan elképzelésem,,,, ha egy DRoidos fejlsztővel beszélgetnél, ugyanezt kapnád, csak fordítva...."

    Mint azt az előbb is írtam, nem vagyok droidos fejlesztő, de nemrég beszéltem eggyel... Nagyon zártnak tartotta az ios-t (és igaz, tényleg az alapból, de nem úgy tűnt, mint aki rendesen utánajárt volna), és ecsetelte a droid jó tulajdonságait: bele tud nyúlni a rendszerbe, le tudja cserélni a háttértár fájlrendszerét... Valami olyasmit mondott, hogy neki nem tetszik, hogy minden app látja az egész belső sd-t... Mondom, iOS-en ez alapból adott... :) Aztán kb annyi jött ki az egészből, hogy milyen jó, hogy terminál emulatorból távolról tudja irányitani a szervereit... :DDD Kicsit kocka volt a srác, neki tényleg a terminal emulator volt a legtöbbet futó app, szerintem a többi nem is kellene neki (pl launcher). :))
    Amúgy ír appot is droidra, és elvileg rendesen akarják megírni... Mert ugye van a droidhoz natív fejlesztőkörnyezet, csak kevesen használják...

    twine: "semennyire nem érdekelt soha hogy mihez, mennyire kell erős gép...és miért....."
    Hát, ez PC-n tényleg nem akkora gáz... de egy mobilon, ahol véges az erőforrás?! ;) Pl a szifonban asszem 1570mAh-s akksi van... És kb az összes droidot lenyomja üzemidőben, aminek 3000mAh alatti akksija van. A többi is csak egy picit jobb, pedig 2* akkora akku van a seggük alatt.
    Szóval, a droid tényleg több sebből vérzik, és fejlesztőként gondolom még idegesítőbbek a hibái...

    DE! És itt jön a de... Szerencsére a gyakorlatban nincs akkora különbsék köztük, mert megoldjuk 4 maggal, nagyobb akksival... És ugye telefonvásárlásnál nem csak az szempont, melyik a legenergiatakarékosabb... Na meg nem csak ennyi köztük a különbség. Pl sokan szeretik a droidot a widgetek miatt, a témázhatóság miatt stb. De van (köztük én is), akinek nagyobb kijelző kell, amit nem lehet utólag ráheggeszteni a telóra, így eleve ki van zárva a szifon... Szóval, összességében máris nem akkora a különbség, illetve talán még nagyobb, de nem úgy hogy ki lehessen jelenteni, melyik a jobb... Különbözőek, mint az emberek. Ennyi. :)

    Persze tabletfronton egészen más a történet... :);]

    Meizu MX3 32GB

Új hozzászólás Aktív témák