Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    Agymenés on.

    Komolyan kérdezem, az ilyen online videó/youtube letöltős baromságoknak mi értelme? Plusz azok, amik reklámok mellett csicsás gui-val rád erőltetik a különböző letöltendő win32-es programokat.
    Ja, a minap találtam egy újabb szépségdíjas megoldást: figyelj! Letölti, aztán átkonvertálja neked. Mi?? Mikor leszedhetem átkódolás nélkül is? Ne basszanak fel. :D

    Youtube-ra a legjobb program a világon. Átkódolás nélkül tölt. Paraméterek nélkül az eredetileg feltöltött verziót, paraméterekkel a megadott formátumot.
    Mellesleg szerencsére nem sűrűn folyamodom ilyesmire, csak akkor, ha tudom, hogy pár óráig nem leszek netközelben. Telefonra, PC-re ott az online tecső, tévére még mindig a Chromecast a nyerő.

    De értitek, ilyen hulladékokkal teszik tele a netet, online fájlkódolós, meg letöltős meg reklámos baromságok.
    A másik kedvencem a hétköznapi feladatokra kitalált android app. Repülőjegy, taxirendelés, kajarendelés, egyebek. Minek? Egy webre optimalizált faszán megcsinált web oszt csókolom. Persze nem olyan hulladék, mint a Wizz Air-é. Ha én a helyükben lennék, tényleg megoldanám appal, mert az egy szar.

    És igen, a videókonvertáló programok is annyit érnek, amik. FFMPEG felparaméterezve, nincs jobb.

    Azt tudom, hogy mindjárt kiutáltok, mert nem homár témát dobtam fel :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák