Új hozzászólás Aktív témák

  • atis123

    tag

    válasz kakuk.tamas #15 üzenetére

    Nem tudom mennyit jártál a boltokban mostanság, de bármi ami kicsit is ismertebb, befutottabb márka, már 30 környékén van. Nekem samsung telefonom, órám van, szóval itteni fogalmakkal Fan-nek vagyok nevezhető. Valójában arról van szó, hogyha megkapok egy számomra elégséges csomagot a Samu-tól, akkor nem megyek máshoz. A Samu hasonlót tol mint az Apple. Egy teljes termékcsalád, amik jobban működnek egymással, mint más független dologgal. Nekem az értkelés is érdekes volt, mert én inkább úgy mondtam volna, hogy Samsung fan-eknek ajánlott, többieknek ok. Csinált valamit a Samu, hogy ha Samsungot akarsz, de nem akarod a fél vagyonod ottthagyni, nem menj máshova. Ez erről szól. Most egy Huaweit Freebuds 4-et használok. Kocsiban telfefonálok vele, meg podcastot hallgatok biciklizés közben. Az 3 éve volt 20K. Az inflációt és a márkanevet figyelembe véve szerintem ez nem sok érte, mondom most, hogy nem kell kifizetni. Sajnos a pénztárnál, még néha nekem is van a fejemben, hogy a forintom ér valamit...

    "Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

Új hozzászólás Aktív témák