Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iNfAntRy

    senior tag

    válasz blueMerle #2108 üzenetére

    5%? Remelem csak viccelsz. Simán meg lehet különböztetni öket. Még ha egy színüek is lennének. Engem nem érdekel a kijelző, se a kamera. Ha nincs pénzed fenykepezore akkor vegyel U900-at 5mp-es kameraval. Nem fenykepezesre vesz az ember telefont. Én azert veszem meg az E250-et, mert nagyon szép a külseje, és sok olyan dolgot tud, ami hasznos lehet majd számomra. Ki a francot érdekel hogy pixeles a kijelzö, meg h rossz miöségü videót/képet csinál?
    Nem fáj, hogy plusz szolgáltatást nyújt, de ha nem használom ki akkor minek?

    ne nézz hülyének, tudom hogy melyik, élöben is láttam már.
    Mondjuk tudom,hogy csak azert véded a d900-at ,mert vettél 7forintért egy E250-et..ne is csodálkozz, hogy miert volt 7 forint. Egy csomó funckió hiányzott mi? Meg h rossz volt a hangminőség stb. Csak be kellett volna állitani rx hangerőre. Meg lehetett volna oldani a problémád, de ugy tunik a te esetedben pénz beszél..

    Nincs kulonosebb problémám, csak nem tetszett a stilus. Mintha én lennék hibás hogy ott egy jó telo olcsobban, es nem veszem meg. reszemrol ennyi, samsung E250 a topic neve.

    Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

Új hozzászólás Aktív témák