Aktív témák

  • ksasa

    tag

    Nem tudom, hányan vannak akik ezzel a típusú kormánnyal rendelkeznek, de én éppen most vettem egyet, egészen kellemes áron. Eddigi tapasztalataim szerint egy nagyon kellemes fogású, jó ffb-s mechanizmussal rendelkező készülékről van szó. Egészen tegnapig a létező összes (nem túl sok) autós játékommal működött (nem sok:Colin 2, NFSU 1-2, F1Challenge 99-02), méghozzá nagyon precíz irányítással és igen erős ffb hatásokkal. Ma azonban letöltöttem a Colin 04 illetve Colin 2005 demóját ahol az alábbi problémával találkoztam:

    A játék felismeri a kormányt, a beállításoknál a vibra erősségét is pontosan szimulálja, de verseny közben az ffb mintha teljesen meg lenne zavarodva: 1-2 másodpercenként idegesítően kattog, néha beremeg, de mintha csak köze sem lenne a játékhoz, mert egy szemernyit sem ad vissza a játékban látottakból. :(

    Nem tudom ez mennyire köszönhető annak, hogy csak demoverziókról van szó, de az is lehet hogy a program nem kezeli ezt a típust (bár ismétlem a beállítások menüben egyértelműen felismeri az eszközt).

    Ha vki tud vmi érdemlegeset mondani ezzel a problémával kapcsolatban azt nagyon megköszönném.
    :)

Aktív témák