Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skeleton91

    tag

    válasz PAtr0n #3781 üzenetére

    Üdv 1.7-ig érdemes felpeccselni tovább csak a multihoz és igen a bugok nagy részét kijavítja.
    Először simán told végig modok nékül utánna jöhet a moddolás, én nem találtam hozzá normális modokat úgyhogy hagytam a fenébe, de te innen nézelődhetsz:[link]
    A magyar nyelv csak a magyarországi verziókban van, két választás van 1. magyar hang, magyar felirat, 2. angol hang, magyar felirat

    [ Szerkesztve ]

    "Mess with the best, die like the rest." Freedom

  • skeleton91

    tag

    válasz PAtr0n #3814 üzenetére

    Nekem csak 5 befejezést sikerült elérnem.

    "Mess with the best, die like the rest." Freedom

  • Vladi

    nagyúr

    válasz PAtr0n #3817 üzenetére

    Ez nem Cheronbilos téma? :U

    Egyébként pont fordítva van nálad. Az emberek általában a hamis végeket találják meg először. Annyi, hogy nem kell csinálni a kill sztrelok szálat, csak amint lehet menni az erőműhöz és a kívánság teljesítőhöz. Oszt ott aztán:
    Drága Isten, szépen kérlek,
    Aranyeső hulljon nékem,
    Aranyeső a virágos réten.
    Aranyeső a szép kis házra,
    Aranyeső a jó anyámra,
    Jaj, ha meghallod!

    :DD

    [ Szerkesztve ]

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz PAtr0n #3821 üzenetére

    ez nem igaz.

    SoC:menni kell a kivánságteljesítőhöz, ez Stancia1en van emlékeim szerint az első emeleten. felmész a létrán, odamész a monolithoz, és annak függvényében, hogy mit csináltál, jön a hamis vége:
    - terrible reputation: orosz verziónál humanity is corrupt, it needs to be controlled/ európai verziónál humanity is corrupt, it needs to be destroyed (vagy fordítva?)
    - nagyon jó reputation: i want the zone to disappear (és hősünk szeme elől tényleg eltűnik... mert megvakul)
    - ha minden faction főnökét kinyírta az ember (emlékeim szerint elég volt a duty és a freedomé): i want to rule the world
    - több, mint 100k pénz: gazdag akarok lenni (hősünk belefullad a leholló pénzbe, valójában a leomló szemétbe)
    - ezek egyike sem: i want to live forever

    ez utolsót gyakorlatilag nem igazán lehet teljesíteni, csak ha az ember szó szerint végigrohan a játékon (100k gyerekjáték OL2.0 kivételével), a reputation meg egy idő után beáll a két szélsőérték egyikére (meg néha bugzik köztük).

    az igazi végekből kettő volt, ehhez ugye tovább kellett menni az ajtón és meg kellett semmisíteni a hologrammot. vagy beállt az ember a monolithoz (magyarul ő is a közös tudat részévé vált), vagy kinyirt mindenkit a közös tudatból (ehhez ugye az északi udvart is ki kellett psuztítani).

    illetve AKzás helyett OL alatt kinyirta Kanyhalost, meg a többi rémséget az északi udvarban (ezek száma váltakozott, OL2.0ában volt 300zombi, 50chimera, ugyanennyi bloodsucker meg 30 törpe... végülis visszamentem PKMel és 800lőszerrel meg vagy 20 gránáttal, annyi elég volt a terület kitisztítására:DDD), aztán ment vissza.

    Dimitryj: hát akkor megpróbálom mégegyszer, most mod nélkül...

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz PAtr0n #3825 üzenetére

    az a "default" értéke. tehát, a többi dolog nem teljesülhet. pontosabban nem lehet több pénzed 100knál, nem lehet a reputációt se terrible se nagyonjó valamint a duty és freedom vezérének élnie kell.

    igazából következőképpen néz ki:
    if (pénz>100k): pénzt akarok
    else if (duty && freedom vezér hulla): világuralom
    else if (valamelyik a két reputáció közül teljesül): reputációnak megfelelő vég
    else örökké akarok élni.

    namármost ha elég sokat játszott az ember (tehát esetleg mellékküldetések közül is megcsinált párat), akkor egy idő után mindenképpen vagy terrible vagy nagyonjó lett a reputációja (bugos volt és ugrált a kettő között). ezért is kellett rohanni.

    dangerzone: nekem nem volt ilyen bajom vele. próbáltam 1.3mat, 2.0át és 2.2őt 1.06al, egyikkel se volt semmi bajom.

    - = Zk = -: az SC 1.510 tele van buggal. illetve pontosabban kiteszteletlenséggel (néha fontos szereplők meghalnak...). ezen próbálnak javítani. elég jól, tegyük hozzá.

    más: van egy mod nélküli mentésem cordonról. hát persze, hogy ezzel is befagy agropomnál.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • emre

    veterán

    válasz PAtr0n #3827 üzenetére

    XP alatt is kidob random agropromnál, de csak miután elfoglaltuk a Limanszkba vezető hidat.
    Elötte semmi problémám nem volt. Gondoltam visszajövök frakciózni erre ez van.
    Ráadásul nem tudok belépni a szabasághoz, mert szintén kidob, egy másik hibával.

    Szóval így maradtam stalker, és lövök mindenkire aki szembe jön (kis túlzással) ;]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

  • PAtr0n

    addikt

    válasz PAtr0n #3828 üzenetére

    Marhajó, hogy kidobál Agropomnál. Ez a legidegesítőbb dolog egy játékban, amikor valami bug miatt nem lehet továbbvinni. Legutóbb a Wolfensteint fejeztem be kb. 75%-nál, mert egyik pályarészről a másikra menet folyton kidobált. Utána már random kidobott ha olyan kedve volt, és nem csak töltés közben. Próbáltam másik drivereket, memóriát felcserélni, Xp alá feltenni, de semmi. Egyedül az hozott eredményt, ha egy jóval régebbi mentéstől elvittem újra odáig, de aztán az Airfield pályán 10mp után kidobott. Utána megint csinálta random minden pályarésznél, az airfieldre már át se tudtam menni.
    Remélem nem ez lesz CS-nál, mert nem lesz türelmem szarozni vele :(((

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák