Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz remington2 #943 üzenetére

    Ismerős érzés. Az az igazi amikor anomáliák veszik körül a cuccot és persze véletlenül belecsúszok egybe, nyomom is a bandage-t meg a medikitet nagy nehezen átjutok rajta és még sugárzást is kapok, na akkor antirad és hurrá a rejtett cucc pár töltény. De nem lehet mindig nyereséges a dolog.
    Az anomáliák azért jók lettek a sochoz képest, sokkal inkább tükrözik a könyv által leírtakat. Ajánlom mindenkinek azt hogy olvassa el, mert szerintem nagyon jó. A film már kicsit érdekesebb, aki nem ismeri a könyvet annak a film nem biztos hogy fog tetszeni. Igen egyedi alkotás.

    kem
    Azt nem tudom hogy full dinamicban hogy menne, mert azért ahoz kell erős kari, de még mindíg van lehetőség static lightningban futtani. Azon a beálíttáson haverom egy Geforce4 ti4200-vel is simán játszott közepes grafon a Soc-al. Régi karimon (6800u) én is úgy játszottam szinte mindíg 100fps körül, de full dinamicban 40-50 között ment de egy nagyobb csatánál csökkent rendesen.
    A 8600gt sztem erősebb kari mint a 6800u, úgyhogy Full dinamic fénnyel közepes grafon 1024-ben simán fogsz tudni játszani. A játék ilyen téren jól van megírva lehet állítgatni kísérletezni hogy jó legyen. A sok ramot szereti, nálad nem lesz vele gond.

    mandras81
    Tényleg nincs olyan nagyon brutál igénye mint amelynek egyesek leírják, de mivel nem igazán kész a játék (bugok miatt gonodolom) emiatt nem mindenkinél megy úgy ahogyan kellene. (talán kompatibilitási hibák)

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák