Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz ALLAT001 #25943 üzenetére

    (#25941) SaGa59:

    "Történetileg meg a ShoC előzménye, kapcsolódik annak a sztorijához (megmagyarázza, hogy került Sztrelok a halálkamionra), míg a CoP-nak egyikhez sincs semmi köze, "csak" egy történet a Zóna addig elzárt részén az Agyperzselő kikapcsolása után. Igaz, jó hosszú, meg nem is rossz, de kilóg Sztrelok történetéből."

    egyébként ahogy xFreex is írta, inkább csak már mind a 3 rész, de nem mondanám hogy akármelyik is rosszabb lenne a másikaknál...amíg csak 1x játszottam végig a clear sky-t, én azt tartottam a legygengébbenk, így viszont, hogy most nemrég fejeztem be, semmivel sem rosszabb mint a coP, vagy a ShoC, egy végigjátszást mindenképpen megér.

    CoP talán annyiban jobb, hogy rengeteg mod van hozzá, jópár magyartíva (kösz saga, meg még aki fordította őket :R ) némelyik egész más sztorival, területekkel, cuccokkal.

    [ Szerkesztve ]

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

  • Aarpok

    őstag

    válasz ALLAT001 #25943 üzenetére

    Legegyszerűbben az alapsztori a Shoc aminek az előzményeit a CS meséli el.A Shoc és a CS - ben nagyon sok a közös terület mivel a történetük is kapcsolódik egymáshoz.A Shocban az amnéziás Sztrelokot irányítva bogozzuk ki az eseményeket, míg a CS-ben egy zsoldos bőrébe bújva frakciók által vezérelve (irányítva) Sztrelok elkapása a feladatunk. A COP nem sokkal a Shoc után játszódik azonban már sem Sztrelok sem a frakciók szemszögéből hanem a hadsereg oldaláról.Területek is mások lettek kevesebb,de nagyobbak.

    Аарпок

Új hozzászólás Aktív témák