Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dodopek

    addikt

    válasz shield #14447 üzenetére

    1 Állandó guggolás szerintem nincs, de nézz szét a beállításokban, hátha be lehet állítani +ban...
    2 A szerszámok mindíg máshol vannak, ahogy a megtalálandó küldetés doksik nagy része is.
    3 Végig játszod az alapjáték fő szálját mindenképp. A mellék küldetéseket ha akarod, csinálod, de nem muszáj.
    4 Szinte mindegy hová mégy előbb. A vörös erdő csak azért jobb, mert van ott eldugva egy elég komoly fegyver, egy bulldog gránátvető. Nem kell elmenni a koptereknek. Én már rég el is felejtettem a red forestet, pedig még csak most mentem át Pripyat-ba. Kinyílik a kapu nélküle is.Ja, és épp hogy nem kell felkészülni a pszi támadásra.Ha túlságosan ellenálló vagy, nem indul el a küldetés.Nekem volt olyan, hogy 4 kővirággal, meg egy pszi blokkoló gyógyszerrel mentem be, és nem indult el, mert nem cseszte az agyam a pszi...
    5 Ha odaadtad kardánnak a szerszámokat, akkor már csak itatni kell. 2 üveg vodka után úgy fejleszt, mint a kisangyal. :D
    6 Melyik tudósokat, melyik bányába? Ki adta a küldetést? Nem vagyok hirtelen képben...
    7 Azért vagyunk, hogy kérdezzünk, válaszoljunk. Mi másért nyilt volna ez a topic? :)

    ML!
    Az első 3 dolog igazából nem jó semmire, az adóvevőt megveszi Bagoly. Én nem láttam semmi hasznát, hiába maradt nálam.

  • xFreex

    aktív tag

    válasz shield #14447 üzenetére

    Hy!

    Gugoláskapcsoló van a menüben a beállítások játék résznél ahol a célpont távolságot is be lehet kapcsolni, ha jól emlékszem. Besárgítod a kis négyzetet és a gomb megnyomásával addig gugol míg újra meg nem nyomod.

    - This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

Új hozzászólás Aktív témák