Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz Riot Gin #33032 üzenetére

    48. Öt év után, jobb híján, párszor indítottak a fővárosi tanulmányi versenyeken is, de nem voltam túl eredményes. Igaz akkor már csak abból éltem, amit addig tanultam, mert a középiskolában senkit se érdekelt az orosz. Engem felkért az orosz tanár az első órán, hogy ne látogassam az óráit, mert csak unnám magam, azzal meg zavarnám a többieket. Aztán ez véget ért negyven éve és egészen addig, míg három éve el nem kezdtem a stalker modokat fordítgatni, csak felejtettem. Anno, még az ideiglenesen hazánkban állomásozókkal volt alkalmam (vagy inkább kénytelen voltam, nem is tudom, inkább volt alkalmam) néhány „üzleti ügyben tárgyalni”, de annak is már több mint harmincöt éve.
    Ha nagyon kell még megy a kézírás, de mivel szépírni sose tudtam, az magyarul meg angolul is olvashatatlan mások számára. Viszont még mindig balra dől az orosz kézírásom, mert az általánosban az orosz tanárunk valamiért azt tartotta szépnek.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák