Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz rt06 #801 üzenetére

    Köszönöm! :R
    Azért mivel még csak az egyik 500GB-os hdd üzemel a gépben, a másik az még csak pörög, (hogy bekopjon :DDD ), és a rendszerpartíciót amúgy is kicsire (5GB)-ra méreteztem, meg raid -ben akarom járatni LVM -mel partícionálva, szóval a lényeg, úgyis újra kell raknom az egészet.
    Most teszt jelleggel üzemel, de szerintem is működnie kell ennek az említett csomagkezelős telepítési folyamatnak is, és neki fogok futni mégegyszer..
    Ami bökkenő lehet , hogy az xmlrpc-c -nek nem találtam csomagkezelős verzióját. Bár elvileg a php5-xmlrpc -nek is elégnek kellene lennie nem?

    Most még annyi nyűgöm van, hogy szeretném seedelni ezt a már említett 72,xGB-os trorrentet több trackeren is. -működik is (3trackeren ), viszont egyik trackernél hiába jelölöm ki a Complete mappát, mivel ez a tracker az alapértelmezett mappanevet a többiektől eltérően nem szóközökkel, hanem pontokkal választja el, így külön mappába akarja letölteni és sehogy sem tudom rávenni, hogy megtalálja az állományt..
    Van erre valami mód, mert nem igazán másolnék fel még egyszer ekkora tartalmat duplikálva helyfoglalásnak..

Új hozzászólás Aktív témák