Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz 1dude #12 üzenetére

    Pont most néztem végig 25+ perces Digital Foundry PS5 technológiai rész elemzést hát szépen összerakták mondhatom. :D

    Bizonyos téren még a FF XV-hoz képest is visszalépések vannak benne 'ugyan az a grafikai motor'.

    Van ami egész jól meg van oldva de összességében azért többet vártak tőle tech szinten is. 'árnyékok/fények hiányosak úgymond laposnak néz ki tőle a játéktér illetve vannak átvezetők amikben alacsony felbontásúak a textúrák'

    A performance az meg borzalom ja, Quality módban lazán beesik 20 FPS-re a performance mód meg botrányosan néz ki. RT preset az tudja tartani 30 FPS-t nagyrészt és a legstabilabb. 'FSR 2-es upscalig-et használ a játék mivel AMD-s ugye'

    Nekem nincs konzolom de azért kíváncsiságból meg szoktam nézni ezeket az elemzés videókat.
    Kíváncsi leszek PC-s verzió milyen lesz de ezek alapján nem valami biztató. :DDD

    Hosszra nekik 16 óra volt az első végigjátszás amúgy, én egy ilyen játéktól többre számítottam volna pláne ennyi pénzért. 'jó biztos el lehet ütni időt ezzel azzal még extrába de úgy sem sok'

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák