Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TuffyCSS

    csendes tag

    Sziasztok! Valaki, aki hálózatban jártas tudna segíteni minél hamarabb? A digis ezres netet ugye egy FTTH Receiveren hozták be a házba, onnan megy tovább digis ONT-ba, ami eddig adta a 2.4 és 5 GHz-es netet kábelen meg wifin is. Én most vettem egy TP-LINK Archer C80 routert, hogy arról menjen a net. Hívtam a digit, át is kapcsolták az ONT-jukat Bridge-be, össze is kötöttem a wifimmel PPPoE kapcsolaton keresztül és az 5 GHz-es netet tökéletes adja kábelen es wifin is. De a 2.4 GHz halott!!! Ha SSID terén külön is választom a két csatornát akkor is halott, ha smart módba egyként észleli a kettőt es automatán választja ki akkor is halott. Mindkét esetben rá csatlakozik, de nincs normális net kb 1 Mbps a letöltés, 30-40 a feltöltés, de az mindegy is, itt a letöltés a lényeg. Halott a net és nem tudom miért! Az okos tv is megtalálja, de ő csatlakozni nem tud rá. Valószínűleg más 2.4 GHz-es kütyü se tud azokat nem próbáltam. De laptop/telefon 2.4 GHz-en hiába tud rá csatlakozni, nem ad netet (van internetelérés, csak minimális a letöltés, tehát semmi). SOS kérlek valaki segítsen mi a probléma 3-4 órája próbálok minden szart állítgatni, már csomószor reseteltem is, de mind hiába. Az 5 GHz-es még egyszer mondom tökéletes!! Nagyon örülnék, ha esetleg el is tudna jönni az illető és megcsinálni, Debrecenben. Nem ingyen!

Új hozzászólás Aktív témák