Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deathbird69

    csendes tag

    válasz mpo #35847 üzenetére

    Onantól, hogy elértem a saját router beállíásait már nem volt gond működik rendesen :)
    Nagy különbség, hogy korábban a legmesszebb levő gyerekszobában vagy volt gyenge wifi jel vagy semmi, most a tp-linkkel simán tudok viberen beszélgetni szakadozásmentesen.

    Amúgy csak azért írtam, mert a Digi fórumban le van írva a bevezetőben hogy kell ilyenkor csatlakozni és az elején nem működött. Aztán egyszer csak megjelen a tplink setup bejelentkezés.

    Röviden leírom hátha valakinek hasznos lesz.

    Amivel összejött: Digi(Huawei) router LAN port és a TP-link Router LAN portot kötöttem össze. De nem volt mindegy hogy melyiket csak az egyik DIGI LAN porttal ment. Közben a TP-linkbe még bedugtam a számítógépből jövő kábelt. Így jött össze, hogy elértem a setup-ot. Viszont ami a TV-t köti össze azt nem volt szabad bedugni. Sok próbálkozásra sikerült.
    Ezután mikor be akartam állítani a netet csak úgy sikerült ha a Huaweiből érkező kábelt a TP-limknél átraktam a WAN portba, mert akkor lett hálózat, aztán így maradt. Most van net és megfelelő sebességgel.

    A legelején és próbálkoztam ezzel a beállítással amivel sikerült, ám akkor mindig időtúllépés üzenetet kaptam. Hogy aztán 30-40 perc próbálkozás után miért így jött össze azt nem tudom :)

    "A rőzsetűz messzebre látszik, de hamarabb lohad le a szarból rakottnál: erre gondolj ha magaddal együtt másokon is könnyíteni akarsz"

Új hozzászólás Aktív témák