Új hozzászólás Aktív témák

  • pusrob

    csendes tag

    Hello.
    Van egy Edimax BR-6204Wg WLAN routerem, és van egy 512-es ADSL internetem. Egy gép LAN-on van rákötve, a noti pedig WLAN-on. A helyzet az, hogy sosincs meg az 512-es sávszélesség. Ha csak az egyik gép megy, akkor sem. Nem tudom mi a probléma, de biztosan nem a szolgáltató, mert a router kiiktatásával bejön az 512. A kérdés a következő: hogy oldható meg, hogy ha csak egy gép csatizik föl a routerre, akkor megkapja az 512-t? Most úgy tűnik, mintha állandóan felezné vagy negyedelné a sávszélt, függetlenül attól, hány gép is van bekapcsolva. Van arra megoldás, hogy ne tegye ezt a mindentől független osztogatást? Választ előre is köszönöm. Itt a router manualja, én elolvastam, de nem tom mi a megoldás, lehet hogy ti majd tudjátok mit és hol kell beállítani: [link] Arra kérnék mindenkit, aki arra adja magát, hogy válaszol, hogy ne ködös válaszokat adjon, amiből nem tudom megoldani a problémát. Konkrét, step by step válasz lenne a legjobb, mivel nem vagyok valami Router szakértő. Ha esetleg már van erre pontos válasz, ne haragudjatok, hogy nem találtam, meg, de sajnos nincs időm sok száz hozzászólást elolvasni :( . Kösz mégegyszer.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák