Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Beri #5877 üzenetére

    1043-asom volt néhány hónapig, és a személyes tapasztalatom az volt vele, hogy sokkal instabilabb mint az ASUS-ok, valamint számomra az OpenWrt is sokkal zavarosabb, mint mondjuk az OLEG, vagy a Tomato.

    De ezzel kapcsolatban ne nyissunk vitát... Nem véletlen írtam, hogy ez a személyes véleményem, amit megosztottam, de nyilván nem kívánok senkire ráerőltetni. Ha neki tetszik a TP, én tiszteletben tartom, járjon vele több sikerrel mint én! A garanciára annyit, hogy hiába van, ha gyári fw-vel rendben van minden, csak OpenWrt alatt voltak gondjaim. DD-WRT meg jó is lett volna, csak ott olyan alapvető dolgok nem működnek, mint pl. swap! OpenWrt alatt a LuCI fagy le sokszor, hogy aztán csak a nulláról indulás segít. Na de nem is megyek itt ebbe bele jobban, a lényeg az, hogy nekem nagyon nem jött be, hiába szerettem volna én is olcsón megúszni, a végén kényszerűen mégis RT-N16 lett belőle, amit egyáltalán nem bántam meg! Épp ezért én senkinek sem ajánlom a TP-LINK-et, mert nekem utána ne mondja senki, hogy Te, vagy Ti mondtátok itt, hogy ez jó, közbe meg nagy sz@r az egész! :)

Új hozzászólás Aktív témák