Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz james001 #15995 üzenetére

    Lehet cinizálni, nekem is lételemem az ilyen hozzáállás, de konstruktív vitát nem lehet így folytatni :))
    St. Angert egyszer hallgattam meg, soha többé. Hogy milyenek rajta a dalok? Fogalmam sincs, a hangzása nekem annyira idegen mindentől, amit el tudnék fogadni, hogy nem kap tőlem több esélyt. A Hardwired már elfogadhatóbb nekem, ment is párszor a kocsiban, azzal nem volt bajom, de nem leszek ők már jobbak.

    Peterhappy Eddás haverok között kezdtem nyitni a zenére, ők imádták a bakancsos korszakot, de az akkori világgal (94-95) is teljesen tudtak azonosulni. Én már akkor se értettem hogy tud valaki ugyanúgy lelkesedni pl a Szélvihar, meg a Szálljunk fel szerű dalocskákra, miközben a Keselyű, Minden sarkon is megszólal a koncerten :F
    Napoleon nekem is titkolt kedvenc, csajom viszont annyira nem bírja a Lilla hangját, hogy a falat kaparja tőle. Hiába mondom neki hogy mennyire mélyek sokszor a dalok szövege :DDD Másik kedvenc közös offtopik bandánk évek óta a Vad Fruttik. Most megint közutálat tárgya leszek, de hiába elektronikus popos meghatározás alá esek, számomra ők néha metálabbak sok mai metál bandánál. Nekem a metál nem (csak) azt jelenti hogy az énekes széthörgi, károgja a gigáját, a gitárok leszakítják a fejem, nekem a metál egyfajta hangulatot jelent. Hangulat és tartalom a szövegegben, érzelem és szív a megszólalásban. És ezeket mindig megtalálom a dalaikban akár albumról, akár élőben hallgatom.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák