Új hozzászólás Aktív témák

  • Cthulhu Dawn

    őstag

    válasz Bjørgersson #5011 üzenetére

    Szerintem ez kifejezetten nem lett rossz :DDD . Legalábbis az All Hope is Gone-nál nagyságrendekkel jobb, az az album majdhogynem meggyűlöltette velem a Slipknotot, pedig kispöcsszarhugyrokkerként oda voltam értük évekig.

    Kezdjük a jó részével: végre visszaengedték a samplert a stúdióba :C . Joeyt meg akármennyire is bírom örülök, hogy kibaszták a picsába. All Hope is Gone-ban meg a koncerteken olyan szinten agyon volt triggerelve a dob, hogy fülrákot kaptam tőle, itt príma, és az új dobos is jól tolja. Ezúttal végre nem a levegőbe beszéltek azzal, hogy kicsit visszanyúlnak az Iowa-s gyökerekhez, ezzel viszont el is érkeztünk a lemez legnagyobb problémájához: Corey...Úgy tűnik rájött, hogy a Slipknot nem egy Stone Sour 2, de a hangja már nem a régi, így hiába vannak jó primitív Slipknotos számok, ha nem tud már rendesen hörögni. Kár, pedig egy régi Corey hanggal néhány számot az Iowa-ba is eltudtam volna képzelni. Meghallgatom még párszor, eddig nem azt hozta amit vártam (csalódást).

    "There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Új hozzászólás Aktív témák