Új hozzászólás Aktív témák

  • Voy15

    tag

    Fuh, hát ez jó buli volt.

    Mi olyan 18:40 körül értünk oda, és nekünk rendesen ellenőrizték a jegyünket, le is csippantották meg minden.

    Sokat fejlődött a hely mióta legutóbb ott voltam, de úgylátszik ez a pultozás csak nem akar összejönni.

    A koncert kurvajó volt szerintem, és ugyan nem volt tökéletes hangzás (hátul álltam eléggé bal szél felé), de ettől sokkal-sokkal szarabbra számítottam az eddigiek alapján. (Én mondjuk még tekertem volna feljebb egy picit Zakk gitárján)

    Aki ma megy (és inna sört) azoknak info:

    - A nagy koncertsátor, és a kinti nagy csapolós sátor pult között (bal szélen ha szembe állok a színpaddal, úton a mosdók felé) lesz egy önkiszolgáló csapoló pult.

    Itt csak Staropramen van, és csak kártyával lehet fizetni, viszont ezt kb alig fedezte fel valaki, miközben mellette meg 40 méteres sor volt a rendes pultnál.
    Mi ide 3x(!!!) is sorba tudtunk állni és kb 10 percet vártunk max, szóval érdemes lesz inkább itt próbálkozni.
    (önkiszolgálóként van kiírva, de amúgy lesz ott egy hölgy aki segít csapolni/csapol helyetted)

Új hozzászólás Aktív témák