Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz dethroner #15994 üzenetére

    "FFDP [...] olyan sejtésem van, hogy ugyanúgy a magyar tag miatt kap idehaza nagyobb figyelmet és elismerést"

    Ezt a múltkori koncert után így gondolom kicsit én is, minden szám után ment a "Zóóli Zóóli" (úgy látszik, csak a Zoltánoknak jön be az american dream, ha már Ignite ;] ), de amúgy meg mintha senkit nem is érdekelt volna maga a koncert, legalábbis én az első 6-8 sor azon részén ahol álltam, így éreztem, pedig mi kaptuk a pofánkba az energiát tőlük, de valahogy visszafelé én nem éreztem ezt. Amúgy még teltház sem volt, és azért nem csak itthon kapnak figyelmet, #2 heavy metal band in the world a Metallica után, ahogy annyira szeretik magukat hívni :D

    Így 10 lemez után, amiből talán az első az egyedül valamennyire megkülönböztethető, már kezd kicsit unalmas lenni pont ugyanaz a bitch motherfucker american shotgun heavy metal I am fucking angry téma ezredjére, ugyanazokkal a screamekkel, ugyanazokkal a fordulatokkal az énekben és a riffekben.

    Azért még csípem őket, de Zoli és Ivan is konkrétan úgy mesélik a sztorit, hogy ők meg akarták csinálni a heavy metal zenekart ami lenyomja a világot, és ezt érezni is, lehet hogy szívből gyártják futószalagon a metált, de attól még gyártják...

    Tegnap pont feldobott egy nagyon hater reviewt a youtube :DDD És a poén az hogy kb. minden szava igaz.

    szerk.: mondjuk én a a St. Anger albumot is csípem :))

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák