Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz Silent77 #17256 üzenetére

    Van egy korábbi tartozékaival kompatibilis típus az 5225 90000, ami fekete.
    Az jobban tetszene, de emiatt nem küldeném vissza.
    randomladi: írtam egy reklamációt, hogy tisztázzák ezeket a típusszámbeli katyvaszt, erre kaptam egy visszavivős / visszaküldős e-mailt, semmi konkrét válasz... Ilyenkor nem cserélik ki, vagy mit kell tenni, hogy ne sima visszaküldés legyen?
    Skynet: az ETA magyar oldala szar, mop nélküli a leírás, de nézd meg a vásárolható kiegészítőket... Abszolút kapsz hozzá felmosó toldalékot, és mop-ot is.
    Ilyet ad az Alza... de akkor mi füttyért 90000 van rajta? Attól félek bármi van belekötnének, hogy a számla 90010, a gép 90000, a jótállási jegy meg kitöltetlen, így azt lehet mondani, hogy ők nem ezt adták el.
    randomladi2: a dobozon 000 van, de van rajta egy címke is 90010-es számmal.
    - Azért nem tudtam megállni elkezdtem amennyire lehet kicsomagolás nélkül inicializálni, és az istennek sem akar kapcsolódni... Pedig külön bementem a router-be, hogy letiltsam a jó kis 5Ghz-t, amit elvileg nem tud kezelni, csak a 2,4Ghz-t... Még próbálkozok.
    - Védőcsík: nem teszem fel, de Használati útmutató 83. oldal lap teteje elég egyértelmű...
    - Dokkolás: Nekem legkésőbb 2. próbálkozásra mindig a helyére talált, pedig ki sem csomagoltam teljesen a dokkolót - egyelőre gombnyomásra, mert ugye applikáció...
    - 60-tól nem ér többet... Az a vélemény akinek komolyabb Xiaomija is volt azt mondta, hogy a felmosás kifinomultságától eltekintve ér annyit, mint a majd' kétszer annyiba kerülő Xiaomi... Lehet, hogy neked ez az egész téma nem ér többet 60-nál :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák