Új hozzászólás Aktív témák

  • Elux

    tag

    válasz Atteeharp #5552 üzenetére

    Ez a helyes, jobb, ha inkább szakmai tapasztalatokkal segítjük egymást. Nagyon régóta olvasom a fórumot és ebben az árkategóriában tényleg ez a 3 féle szisztematikus porszívó a legjobb vétel. Mindenki azt tartja jobbnak, amelyik tulajdonságai jobban megfelel neki. Nekem pl. nem a csendessége a legjobb tulajdonsága a 360 S6-nak. Nekem a szűrőrendszere fontosabb. Már 105X porszívóztam ki a lakást, és a hepa szűrő még mindig hófehér. Nekem a háromszoros szűrője megfizethetetlen. Ez garantálja azt is, hogy a levegőbe kevesebb szennyeződést juttat vissza. Előtte Ilife-ot használtam, ami most is működik, és már 3x kellett ez idő alatt hepa szűrőt cserélni, mert fekete volt, hiába tisztogattam.
    Sok pozitív tulajdonsága van még a gépnek, de úgy látom, hogy nem szerencsés itt Xiaomi géppel összehasonlítani. Majd ha többen vesznek ilyen gépet, mások elmondják a tapasztalatokat.
    Viszont egy jó ablakmosó robotot én is vennék, de erre külön topikot nem találtam, így az információm elég kevés róla.

Új hozzászólás Aktív témák