Új hozzászólás Aktív témák

  • Lasersailing

    senior tag

    Sziasztok,

    Előbb említett gen1-es porszívót szeretném "felmosás"-sal kiegészített porszívóval leváltani. Erősen gondolkodom a Roborock Q revo-ban. A kérdés, hogy olcsóbban van-e olyan ami az alábbiakat tudja / jobban tudja mint a Q revo:
    - 150 m2 felmosás+porszívózás
    - van szőnyeg fontos a mop felemelése (szőnyeggel elzárt padló is van)
    - öntisztító legyen
    - szárítsa meg a mopot, ne vizesen álljon a mop
    - két szintes lakást kezelje, de az emeletre szerintem megy fel a gen1, de felmosni néha felvinném az újat (dokk nélkül értelemszerűen)
    - forgómoposban jobban hiszek, mint a sima ("rázogatott") rongyban, de ebben nincs tapasztalat ez csak egy sejtés meggyőzhető vagyok
    - már megszoktuk, hogy nem hagyunk elől semmit (gyerekek is :))), azaz akadályelkerülés kevésbé aggaszt
    - robotporszívó barát már a lakás (burkolatváltók vannak, szőnyegek megugorható magasságúak, vezeték soha nem is volt a földön: jobb szeretem ha a falban futnak a vezetékek :) )
    - Mostanában láttam eufy x9 pro-t ami olcsóbb, de nem tudom, hogy nem bánnám-e meg? Valaki használ ilyet? (porzsák ürítése nem annyira aggaszt, reggelente egy mozdulatot még kibírok, inkább a márkaváltástól tartok)

    Van valakinek esetleg jobb ötlete?
    Véleménye / tapasztalata a fentiekkel, vagy más ajánlottal?

    Köszönök előre minden segítő gondolatot!

    (Ha észrevehetően olcsóbb és megbízható a márka, akkor nem ragaszkodom magyar kereskedőkhöz)

Új hozzászólás Aktív témák