Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GombócArtúr

    senior tag

    énis hetvenhétszer mgnézem hogy a zsebemben van-e a mobil, kulcs, pénztárca.ű
    Sűrűn van olyan hogy eszembejut megnézni a mobilon hogy emnnyi az idő, megnézem, és utána nem emlékszem rá hogy mennyi is volt, és elő kell venni megint.
    Ha utcán vagyok, és rámjön a pisálás akkor bármekkora távolságra is legyek otthonról/wc-től , a legközelebbi alkalmas helyen intézem el.
    Mindig cukrozott üdítőket veszek , hogy aztán az első korty után mgbánjam hogy nem ásványvizet vettem.
    És egy családi vonás: sokkal praktikusabb a pont ''megfelelő'' magasságban levő mosdóba pisálni mint a sokkal körülményesebb angol vécét használni erre a célra. (vécékáva felemelés, visszarakás, pontos célzás, miegymás). A mosdóban nem célozhatsz félre és egy füst alatt elintézheted a kézmosást is, valamint megspórolsz dúrván 9 liter vizet / alkalom !

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

  • GombócArtúr

    senior tag

    válasz Jam-Master J #43 üzenetére

    :) baró, már vártam a prűd lehurrogásokat, hogy hogy lehetsz ilyen undorító bazzeeee! Azt nem tudtam, hogy a Fábry is... :)

    [Szerkesztve]

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

  • GombócArtúr

    senior tag

    Ja és valahányszor elmegyek otthonról mindig 10szer megrángatom az ajtót hogy bezártam-e, de van hogy ekkoris elfelejtem, és a földszintről vsszaszaladok az 5-ikre hogy megnézzem tényleg be van e csukva?. Ha előtte használtam a gáztűzhelyet, akkor vissza is megyek a lakásba miatta, hogy el van-e zárva. A haverjaimat az őrületbe kergetem, amikor elmegyünk otthonról, és minden alkalommal megkérdem, hogy ''bezártam az ajtót?''

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

  • GombócArtúr

    senior tag

    válasz snt #83 üzenetére

    dettó, mindig visszanézek énis az ülése, de van alapja is, mivel nem egyszer hagytam már el dolgokat régebben tömegközlekedési eszközön, legutóbb a telefonom:(((

    Panelből ablakból sznájperelés? :) Igen, mikor 13 évesek voltunk, és a haverom nálam aludt mi is játszottunk ilyet, meg égő repülőket dobáltunk ki az ablakon! Tök szépen szálltak, csak kicsit begyulladt lenn a bokor :U

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

  • GombócArtúr

    senior tag

    válasz snt #85 üzenetére

    Az is volt, a saját pénzemből vettem a telefont (1 hónapos volt), de nem derülhetett ki itthon semmi.
    Másnap reggel kiszedtem az alig használt Geforce3 Ti200at, és feladtam egy hirdetést az interneten , hogy cserélném akár ráfizetéssel Nokia 3510es telefonra, kölcsönkértem egy napra az osztálytársam telefonját, hogy legyen min elérjenek és ellógtam a suilból, letiltattam az előző imeiét (egyébként mikor felhívtam magam valaki megigérte hogy megvár és visszadja, aztán persze eltünt a gecó)

    Délután elmentem dolgozoni, egy ajánlat jött, valaki megvette volna a kártyát 18K ért (akkor elég sovány összegnek számitott érte), mondtam neki, várok 6ig, ha nem jelentkezik más, megkapja annyiért. 6 előtt 5 perccel csöng a telefon, egy vidéki srác hív. Azonnal elvinné a kártyát, és pont ilyen telefonja van amit el is cserélne, és eredetileg nem az enyémre pályázott, csak az a vga amit meg akart venni, épp aznap romlott el, mielőtt találkozott volna a sráccal, így találta meg az én hírdetésem. Estére nálam volt a telefon, és csak annyit kellett hazudnom, hogy a régi szimkártyámat használom megint, mert annak sokkal szimpatikusabb a telefonszáma.

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

  • GombócArtúr

    senior tag

    válasz VladimirR #109 üzenetére

    nem korfüggő hogy akárki is hogy reagál egyes dolgokra. Szerintem sokan a saját gyengeségeiket palástolják azzal hogy másokat kinevetnek, megmosolyognak, megszólnak, közben ők is olyan, vagy még dúrvább dolgokat tesznek, de nem merik vállalni magukat, mert ugye mit szólnak hozzá a többiek, vagy minél tökéletesebbnek akarnak látszani. Persze egy bizonyos kor alatt ez még elfogadható, amikor az embernek még nincs egyénisége: csinálja azt, amit a környezete elvár tőle... De ez lejjebb van 17-19 évnél. Normál esetben 15 évig terjed, de vannak olyan emberek akik örökre begyepesedettek maradnak, és nem tudják elfogadni ha valaki másképp gondolkodik, más mint ő. Őbeléjük belérögzült ez a megfelelni / kitűnni akarás, el sem tudják képzelni magukat enélkül, kényelmes a megszokott és bevállt viselkedést folytatni, ezért nem is változnak / fejlődnek. Szerintem...

    Talán kicsit túlfejtegettem a dolgot, de ez a véleményem...

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

  • GombócArtúr

    senior tag

    Ja, most figyeltem meg mégegyet: A gitárpengetőt csak a felirattal lefele használom, külömben úgyérzem hogy rosszabbul mennek a gyakoratok. :)

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Új hozzászólás Aktív témák