Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz frankie! #1462 üzenetére

    Hát nem jellemző bár van olyan videöm amin talán Sollberg megy egy rendezvényen vele és kezében marad a kézifék ;] :P

    Nem az más volt Sollberg itt próbálja

    [link]

    Namost ez nem olyan egyszerű kérdés, deha pl 100 kb-ről pillanatok alatt megállsz és simán bill-el beveszel egy hajtűkanyart az arcade biztos.

    Meg vmelyik Colin 4 vagy 5 úgy fordult, mintha egy rúd lenne a közepébe szúrva és azon forogna.

    A Dirt 2 is arcade de a jobbik fajtából Codemasters úgy néz ki rátalált a helyes ütra fizikában :C

    Persze én és a többség nem tudhatja élőben , legfeljebb videókból, hogy milyen lehet eredeti Rally autóban ülni.

    Mondjuk ülni ültem már benne de az teljesen más.
    Egyébként az RBR-ben a Rally Suliban ami ugye nem véletlen van benne maga a mester adja a tanácsokat és ugye állítólag részt vett a tesztelésben, még azis lehet hogy a kihívásban tényleg vele versenyzünk.

    Egyébként a rallysims fórumán vannak olyanok akik rendesen is versenyeznek magyar rally futamokon és közben ezt is nyomják.

    Ha jól tudom pl a magyar navigátohangot mondó Csökő Zoli is ilyen.

    Namost össze vissza kalandoztam, hogy tudjak válaszolni, közben kiderült , hogy csak elképzeléseim vannak róla.

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák