Új hozzászólás Aktív témák

  • v.attis

    őstag

    Sziasztok!
    Nincs tapasztalatom a mai vezeték nélküli Paradox termékekkel, kábel párti vagyok, de most gondolkodóba estem.
    Adott egy raktárépület, oldalfalak tartóoszlopai vasbetonból, teljes tetőszerkezet fém, dupla lemezeléssel, az ablakok kapuk fölött is sínvas jellegű áthidalók. Az épületet futárszolgálat fogja használatba venni, tehát lesz bent raktározási tevékenység, valamint az autóknak beltéri parkolási lehetőség, pihenő szoba, autószerelő műhely. Nagy fesztávról beszélünk, a hosszú oldal kb 50 méter hosszú és még nem is vettük számításba, hogy valószínüleg csatornázni kell, tehát megadott útvonal szerint kell kábelezni, nem mehet légvonalban. Első becslésre egy hosszanti ágat 100m-re saccoltam, és, mint látható ebből lesz 3 ág plusz az épület bal oldali része.
    Elég lenne egy SP7000 duplázva, persze segédtáppal és rengeteg pöcsölős munkával.
    A központ és a mellette található válogató együttes épületrésze nem is vészes, de elgondolkodtam a többi helyiség vezeték nélküli eszközzel történő kiépítésében. Őszintén szólva jobban bízom a kábelben, főleg, hogy itt lesz többféle gép, IT rendszer, több wifi hálózat... Ellenben fele annyi munkával kiépíthető lenne.
    Mi a véleményetek? Ebben az épületben működhet? Elég sok a fém és az autók-gépek miatt ez csak több lesz.
    Mennyi időt bír egy vezeték nélküli infra napi 8 órás munkavégzéssel, heti 5 napon keresztül?

    Zöld téglalap = ajtó vagy kapu
    Kék téglalap = ablak

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák