Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    válasz leslieke #7806 üzenetére

    Engem az MVM szívatott meg, nem jött tőlük a megszokott email üzenet, hogy diktálási időszak van, el is felejtettem diktálni (korábban 20-23 között volt diktálás, de most 25-én olvasták le a gázórát, így azt hittem, hogy áttérnek a 22-25 közötti diktális időszakra, de mint kiderült, nem).

    Belépve az új MVM felületre, láttam, hogy nincs beállítva az értesítés, meg a számlázási beállítások se jók. A régi felület már nem elérhető, az újon meg nem tudtam csinálni semmit, mert folyton az az üzenet jött, hogy "az ingatlannak nem Ön a tulajdonosa, lépjen kapcsolatba a szerződő ügyféllel".

    Hosszas levelezgetés után kiderült, hogy amikor regeltem az új MVM honlapra, a (sosem használt, de létező) második kersztnevem megadásakor egy ékezetet elfelejtettem ráírni az egyik magánhangzóra, így az MVM nem tekintette az én regisztrációmat tulajdonosi regisztrációnak :W

    Gyorsan javítottam, de akkor is elment már két hónap, nem tudom, hogy átraktak havi átalányba, vagy maradok diktálós, ez kideríthetetlen a honlapon :(

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák