Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Lauda #5035 üzenetére

    Köszi, az nálam december 16 és január 16 között van azt hiszem. Amúgy gondolkoztam israjta, hogy nekem jó ez a bediktálós. Több okból is:
    1. Mivel a lakás szigetelt rendesen, így beleférek gyönyörűen a jelleggörbébe
    2. Vegyesre van állítva, mert a számlám alapján a sütés-főzés rendes fogyasztás alapján lett kiszámlázva megint, szóval nem 7x áron
    3. Arra számítok, hogy nyáron át kell állni teljesen elektromos fűtésre a következő télre, ha nem lesz gáz... meg értem én, hogy kevesebb a számla átalánynál télen, de így meg nyáron 1-2 m3 fogy el sütés által. Volt olyan hónap idén (is), hogy csak a készenléti díjat kellett kifizetnem. A kemény 973 Ft-ot :D Telefonon az MVM-et nem tudtam elérni, de a profilozás alapján meg a számlák alapján nekem úgy tűnik, hogy jól van beállítva, és vegyesre.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák