Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz pictigjis #41010 üzenetére

    +1
    Millió olyan szitu lehet, ami nincs előre lefixálva. Kérdés, hogy olyankor mennyire rugalmas a biztosító. Nekem már volt balesetem görög nyaralás közben. Nekem rögtön tudtak intézni helyet a repcsin, a barátnőmet viszont csak fekve lehetett szállítani és az extra szervezést igényelt a repülőtársaságnál. Mondtam, hogy szó sem lehet arról, hogy itt hagyjam. Én innen akkor indulok, amikor ő otthonról telefonál. Plusz, kiderült, hogy csak ránk vonatkozik a biztosítás, a járműre nem. Kialkudtam, hogy nekem repcsi helyett, legyen kompjegy és a járművel együtt. Nem tudom, hogy egy ilyen Revolutos biztosításnál ez hogy ment volna.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • TrollBalint

    addikt

    válasz pictigjis #41010 üzenetére

    Én is így kezelem, hogy egy plusz ráadás :) (még ha úgy is jött le az írásaimból, hogy nekem ez a fő szempont) Csak ezt szeretném számszerűsíteni picit, hogy jobban tudjam, mennyire érné meg nekem a metalra váltani.
    Nekem még nem volt dolgom magyar biztosítóval, nem tudom hogy kezelik az ügyeket, mennyire rugalmasak, de feltételezem, nem lehet általánosítani, és semmivel sem jobbak, vagy rosszabbak, mint a külföldi. Az meg hogy angolul kell kommunikálni velük, nekem annyira nem gond szerencsére. Elhiszem, hogy van sok olyan Revolut felhasználó, akinek, ha gondja van nem tud velük kommunikálni, de az én szempontból az ugye megint csak nem mérvadó.
    És igen, nálam is az a helyzet, hogy az ingyenes csomag (deviza váltás szempontjából) elég tud lenni, csak néha van egy-egy eset, amikor nem, illetve most, hogy van némi félrerakott pénzem, amit lehet átváltanék euróra.

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Új hozzászólás Aktív témák