Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz Oliverda #42820 üzenetére

    Szerintem alaptalan a könyvelési ügy miatt aggódni, de mindenki ott és úgy tartja a pénzét, ahogy jónak látja.

    Valóban jobb lenne nem tudni ezekről a hackeres ügyekről, meg könyveléses ügyekről sem.

    Gabás
    Akkor csak egy út marad: a magyar bankok

    Mivel Mo-n így se, úgy se ússzuk meg legtöbben, hogy ne kelljen ilyet tartani, így elég egyirányú az az út, és elég jól kikövezett.
    Más lenne a leányzó fekvése, ha a Revo bejegyzett bank lenne Mo-n (ÜFSZ, fiókok), "rendes" számlaszámmal, stb (OTP, Rafi,...)

    Major Lion
    vagy gondolod majd egyenkent fogjak olvasgatni az email-eket meg intezkedni egy csod utan?

    Tulajdonképpen de, azt gondoltam. :D
    De ha nem így van/lenne, az megint csak jó.

    Ettől függetlenül továbbra sem látom, hogy miért kellene hatalmas pénzt rajta tartanom, az miért lenne jobb, mint az, ahogy most használom, hogy csak ilyen csipp csupp összegek mennek rajta ki-be.
    Ha fizetős lenne a pénz rájuttatása a Revo egyenlegre (nem lenne ingyenes kártyás fizetés), akkor megint más lenne, akkor újra kellene tervezni a szokásaimat és más lehetőséget keresni, lehet nem is használnám.

    peetie1
    Nekem szokott jönni (DTB), de olyan alacsony a napi kártyás limitem, hogy sokat már csak amiatt sem tudnak lenyúlni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák