Új hozzászólás Aktív témák

  • ataribalint

    csendes tag

    Sziasztok,

    A Revolut, TransferWise és a hazai hitelkártyákkal történő Bermuda háromszöggel kapcsolatban lenne kérdésem. Van valakinek bármilyen információja azzal kapcsolatban, hogy melyik bank melyik hitelkártyájának esetében könyvelődik el a TW utalás, valamint a Revolut kártyás befizetés "Vásárlásnak" vagyis hogy él a visszatérítés és nem készpénzfelvételnek minősül?

    Erste MAX hitelkártyával elsőkörben Internetes vásárlásnak minősítette a TW-t, de utólag átminősítették "Készpénzfelvétel POS terminálon"-ra szóval szerintem ez így azonnal kamat köteles. De érdekes a dolog mert 1100 Ft-al próbáltam, úgy hogy a készpénzfelvételi limit 1000 Ft, azonban gond nélkül lemegy vásárlásként, majd utólag lett kp felvét. A Revolut befizetést még nem könyvelték el.

    Azt itt már olvastam hogy a K&H Mastercard 2%-os visszatérítéssel elvileg vásárlásnak könyveli el, de örülnék ha valaki ezt még megerősíteni, illetve ha bárkinek van tapasztalata egyéb hitelkártyákkal kapcsolatban azt is szívesen fogadom.

    Előre is köszönöm!

    Üdv,
    Bálint

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák