Új hozzászólás Aktív témák

  • KSparrow

    senior tag

    válasz puputewe #32021 üzenetére

    Igen, tudjuk. Nekem amúgy pont ez hiányzik valahogy. Használnám pl az E90-emet (a régit, nem a képen lévő nullpercest), de az nem elég, hogy itthon nyomkodom, vagy teszek bele aktív kártyát. Ugyanez az N73, E61, 3200, stb. A BB z10-ből nem veszem ki a kártyát, nem azért van 4g-m, hogy ne használjam. A Bb viszont netre jó, de zenére, filmre nem: arra meg ott a 808. Harmadik telefont minek hordjak? pláne, hogy a 808-cal sem telefonálok már, amióta korlátlan csomagom van a BB-re. így már az is csak zenelejátszó meg kamera, nem telefon. Így egy harmadik, nyűgnek már sok. Gondoltam átteszem a 808-asból kártyát, de az se jó, mert akkor a 808 lesz a plusz egy telefon. Sehogy se jó ez.
    Ami meg hiányzik, az az, ami másfél éve megvolt: E90-en sms-ezni, míg N82-ről hallgatom a zenét, és ahogy lestek az emberek az E90-nel! És akkor nem is mondom a régi telefonokat, hogy hiányzik a 9110! vagy a 8850! Emlékszem, Sibrik felüljárón, fagyos hidegben a kis rizsszemeken ítni a nagybetűs SMS-t, mert kit érdekel a caps lock, csak menjen el valami szöveg, és ne fagyjon a telefonhoz a kezem! Mikor a 6800-lal majd E70-nel vagánykodtam!
    Persze annyira nem vagyok nosztalgikus, hogy azt hiányoljam, amikor 3410-esem volt, apának 3510-ese, anyának 3310 (vagyis megvolt-és meg is van a sor), de a színes kijelzőt már hiányolom.
    Mikor még nem volt meg a BB, és a 808 volt a fő telefonom (kb február-márciusban lett asszem BB), akkor a 808 mellé kerestem másodtelefont, és akkor tudtam nosztalgiázni. Persze már nem volt ugyanaz, mert csak telefonáltam vele, így elég volt egy 6020, majd egy 2100, aztán egy 3720, és a legvégén pár napra egy 8800 sirocco, de valahogy egyik sem az, mint ha rendesen fő telefonom lenne.

    Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

Új hozzászólás Aktív témák