Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz cyberkind #235 üzenetére

    Semmim nem volt, csak az Albert stukker, az meg erős lövedék nélkül rosszabb, mint a sima, mert ugye csak 3 fér bele, mire újratölt addig, pl egy molded szépen fel is zabál(t). Szóval, néha a hajamat kitéptem mire végig értem madhouse fokozaton, tehát szinte a nagy semmivel. Állandó bujkálások, ha itt Jack elkapott, akkor az esetek többségében ki is nyírt, mert olyan sérülést okoz, hogy csak sántítva tudsz menni, ha egyáltalán eltudsz szabadulni, de arra sincs idő, hogy belökj egy koktélt. nagyon meg kell gondolni, hol és mikor mentesz.

    Akkor nagyon anyáztam, mire végre kinyírtam a garázsban, előtte mentettem. Majd a házban elkapott és szépen ki is nyírt, pedig sok mindent megszereztem már, erre kezdhettem újra onnét, hogy pofázok a rendőrrel az ablaknál, majd újra garázs...Áhh és ez még "könnyű" volt. A halottas házban a fűrészes résznél én nem is tudom hányszor kezdtem újra meg a feleségével való (fő)játszmát is. Fúúú... :W
    Nyilván végtelen lőszerrel már ez meg sem kottyanna, de így oltári nagy szopás volt végig vinni a játékot. :) Hozzáteszem azt is, hogy nekem, mert lehet valakinek még így sem volt megterhelő, de ő akkor igazi mester lehet!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák