Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Fejlesztő13 #275 üzenetére

    Hanyagold az Adguardot. Olvasd el a firefox topikban a beszélgetésünket, itt kezdődik: #55857

    De ide is linkelem a kulcs hozzászólásokat:

    első
    második
    harmadik

    + ha Ublock Origin-t használnál helyette: [link]

    Magyarán az Ublock Origin nem lassítja a böngésződet és az AdGuard filtereit is be tudod kapcsolni benne.

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Fejlesztő13 #275 üzenetére

    Adguard alatt én az ingyenes kiegészítőjüket értettem. Ezt ugyanúgy telepítheted böngészőbe mint az Ublock Origint, ezt én két éve használtam aztán az Adguard lett szimpatikusabb. Listák és egyebek miatt. Ez a kettő közül valamelyik ajánlott a négy ismert kiegészítő közül, az Adblock és Adblock Plus jobban eszik a procit és memóriát! Erről volt alapos teszt linkelve pár oldallal. Még a Ghostery ismertebb, ennek tudása elmarad a nagy négyes mögött. Újabb versenyző még a Nano Defender nevűről is írtak itt a topikban.

    Amire te gondolsz fizetős Adguard Premium az normál telepítendő program és rendszerszinten szűr win32 programokban és Win10 UWP appokban is. (még Spotify reklámokat is, de a Spotify-ra inkább fizessen elő mindenki rendesen) Vannak egyéb biztonsági moduljai is, szülői felügyelet és egyebek.

    Egy kiegészítő utólag tünteti el a reklámokat, az Adguard Premium be se engedi a böngészőbe. Hasonló a host fájl működési elvéhez. A ping valóban kicsit rosszabb lesz, ezt a két hét free trial alatt ki tudod tapasztalni. Másik működési elvéből eredő dolog a tanúsítványokat az Adguard Premium fogja kezelni. Ez bizalmi kérdés mint antivirus szoftvereknél. A technikai részletek magyarázata ott a honlapjukon. Tartani nem kell ettől, régi cég és elég transzparensek mindenhol ott vannak, saját fórum és blog, reddit, github.
    Ha ez mégis gond, használd csak az ingyenes kiegészítőt az nyílt forráskód és a tanúsítványkezelést nem veszi át. Az Adguard Premiumnak van külön topikja az OS, alkalmazások kategóriában. Legutóbb Húsvétkor volt 30% akció a kulcsokra. Én elégedetten használok olyan gépet is amin a Premium teljes program és olyat is amin csak az ingyenes böngésző kiegészítő van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák