Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atytoth1

    csendes tag

    válasz jFox #438 üzenetére

    Szia!
    Pc-ről (böngészőben) történő átutalásnál kell használni a QR kódot.
    https://www.cib.hu/#login oldalon kell belépni ügyfélazonosítóval és telefonos app-ban generált #WithKEY egyszeri jelszóval.
    Belépés után bal oldalon a megbízásokra kell kattintani és itt Átutalást indítani.
    Egy ismerősnek, vagy családtagnak érdemes egy kis összeget beállítani, de a QR kód beolvasása után még a telefonon egy jóváhagyó „gombra” kell bökni, hogy el is legyen utalva a pénz (tehát még ott megszakítható az utalás).
    Megtennéd kérlek, hogy kipróbálod, mert a CIB ügyfélszolgálata lepattintott, azzal, hogy valószínűleg újra kell regisztrálni az alkalmazást. Sajnos már volt régeben szívás ilyenkor és be kellett mennem a tőlem 40 km-re lévő legközelebbi bankfiókba, plusz ugrana egy nap szabadság. Szerintem itt az alkalmazás nem tudja a kamerát megfelelően kezelni (ez valami driver, vagy api probléma?)
    (Samsung s10e-n azonnal olvasta a QR kódot. Redmi-vel sokszor percekig próbálom, mire nagy nehezen beolvassa. A Redmi-re nem átköltöztem, hanem mindent újonnan a Play Áruházból telepítettem és le van frissítve az alkalmazás. Az Opera böngésző hibátlanul kezeli a QR kód olvasást.

Új hozzászólás Aktív témák