Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz mrgregoryan #3990 üzenetére

    Ne aggódj jön az első DLC,lesz mire grindolni.
    Jönnek a saját kecók is tán.
    Bár én még csak 20+ szinten vagyok,de nem sok érdemleges dolgot találok a játékban.
    Fegyverek nem érdekelnek,vettem egy lefűrészelt csövű sörétest meg RBR-t oszt elég.

    [ Szerkesztve ]

  • Triathlete

    senior tag

    válasz mrgregoryan #3990 üzenetére

    Rajtad múlik. Cuccok feloldva igen, viszont akad itt még pár dolog látatlanban:
    1. Van 425 feltétel 12 kategóriában aminek megfelelhetsz, bizonyos övcsatokért. :B
    2. Vagy ha ez annyira nem vonzó akkor az összes legendary bounty 5-csillagos teljesítése.
    3. Ha az megvan akkor ha jól emlkészem van egy hat fős fejvadászat, az is biztosan jó kihívás lehet még! :))
    4. Eladni messzire teli lovaskocsival?
    5. Másoktól megpróbálni elvenni, PVP-zni?
    6. Ha honored vagy akkor elmenni a dishonored irányba.
    7. Free roam eventek? Eddig egyet csináltam a daily miatt de jópofa volt.

    Már jóval 100-as szint felett járok, van pénz, arany, de még mindig leülök elé és inkább az online-t indítom mint a storyt. Ha akarok vadászok, íjjal, ha akarok készítek valamit a tábortűznél, vagy megnézem a robbanó lőszer hogyan is működik. Elgondolkozok, hogy megvegyem-e a BH vagy traderes lovat, esetleg valami új brosúra amit még nem ismerek. Tegnap is tudott számomra újat mutatni a játék mikor is célzás közben egy pillanatra kiírta a játék a madár nevét mikor elrepült előttem, ami a kedvenc baseball csapatomé. :Y
    A trader-role szerintem elég sokáig ki tud tartani és kihívást adni, hogy 3-csillagos állatokat adományozzak, és a resupply missionök is változatosak, eladni fullos kocsit messzire pedig egyátalán nem unalmas.

    Egyébként többben vannak így a játékkal ahogy te is írod, ezt a kijelentésemet arra alapozom, hogy megszaporodott a PVP-zés a héten. Ami gyorsan elérhető volt azt bedarálta mindenki -gondolok itt elsősorban a lvl15-ön megszerezhető RBR-ra- ami meg magas szinthez kötött arra meg legyintenek. Így lehetséges, hogy a lvl25-ös leáll velem mesterlövészpuskával 1v1-ezni. Csak most nem Del Perro beach-en :DDD

    KovacsK85 / Kovács Krisztián

Új hozzászólás Aktív témák