Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Đusty #6916 üzenetére

    Táborban sok jó dolog van,ha veszel bele bográcsot akkor főzhetsz különböző kajákat,jobb kaják nagyon jó buffokat adnak.Na és szinte mindenhez van napi küldi bográcshoz is,ma éppen az hogy egyél 3 tál ragut a táborban,amit a bográcsban tudsz elkészíteni.

    Pénzt is lehet keresni.Ha vadászol és leadod Crisp-nek az állatokat pénzt kapsz érte.
    Most egy közeli eladás 500 dolcsi.

    De a sátradat ha fejleszted akkor gyorsabban töltődik az életed meg az összes többi szükséglet.A fejlesztett tábortűznél sokkal gyorsabban tudsz craftolni.Kutya is fontos mert néha van olyan napi küldi hogy simogasd meg a kutyádat. :D
    De fast travel is van a táborban ha megveszed.
    Ma két fura dolgot is láttam,a táborom az olajmező mellett volt.Az olajmezőnél zöld lámpák vannak a fúró tornyokon,vadászat közben lelőttem őket távcsövessel.De a lámpák fénye ott maradt.

    Másik meg egy fura kocsi volt,ami nem tudom hogy került a táborom mellé,elmentem eladni moonshine-t mikor visszatértem ott volt a tábor mellett.

    Moonshine eladás is érdekes volt.Valami sügér megpróbált levadászni eladás közben,meg akart lasszózni de belerohant a lovával a kocsimba és pofára esett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák