Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz L-e-f-i-e #6933 üzenetére

    Ja-ja, bár azért van mit még csinálni rajta. Mert pl. az útvonalterv az manuálisan van hozzáadva. Ugyanis a béta felületen bár be lehet akár kategóriánként állítani, hogy mit szeretnél összeszedni, de az útvonalterv az ugyan-úgy a teljeset mutatja. illetve nem lehet még kiszedni azokat amik már megvannak.

    Illetve egy apróság, hogy vannak olyan felszedhető növények amik csak a nap egy bizonyos szakaszában látható. Igaz kiírja, de csak akkor ha ráklikkeksz. Illetve ugye nem tartalmazza a térkép úthálózatát, az útvonalterv az légvonalban van rajta. Viszont még így is jó azoknak akik ebből szeretnének megélni RDO-ban. Persze amíg nem kap valami nerf-et (mert így most ez nagyon könnyű pénzszerzés, és azt a Rockstar nem szereti)

    Amúgy találkozik már itt valaki ilyennel.

    Belefutottam ma egy-kéttő érdekes játékosba mind Free Mode event-ben, mind Takeover-be. Egyrészt az egyiket nem fogta be az célzásrásegítés, de még a Paint it Black és a hipfire. Csak a dinamit ölte meg. Viszont ő be tudott mindenkit fogni és ölni. Slippery Bastard sem használt (PiB volt neki is a kártyája, de nem láttam a minimapon, hogy bekapcsolta vona valaha). Ráadásul jó páran panaszkodna már ilyen játékosra már fórumokon. A másik meg lazán váltogatta a fegyvereit kempelés közben (nem hívta a lovát). Perceken belül lelőtt pl. engem Rolling Block-al, Pump shotgunnal, Bolt-al meg Litchfildel. Őt be lehetett fogni, viszont amint rád nézett szinte azonnal fejlövést kaptál (PiB). Bár ahogy ránéztem a profiljukra, mindkettő Lord klános. Az érdekes dolog, hogy az egyiknek 625G-je volt csak RDR2-böl (meg Roblox-ból) a másiknak kb. 3000 viszont GTAO-ban ahol elvileg 437-es csak 0,51-es a K/D-je (ez volt a befoghatatlan).

    [ Szerkesztve ]

    "Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

Új hozzászólás Aktív témák