Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carlos Padre

    veterán

    válasz .LnB #3545 üzenetére

    Akkor ezt most nem olvasom el csak jövő héten :DDD

    Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

  • Pepeninho

    őstag

    válasz .LnB #3545 üzenetére

    Egy spoilermentes velemeny esetleg? Szerintem ha ilyen utemben haladok akkor aprilis kornyeken kereshetnem vissza. :)

    Ps4, p30 pro

  • Major Lion

    senior tag

    válasz .LnB #3545 üzenetére

    END SPOILER

    Ne hülyéskedj már :D Nem volt epic halál ez? Akkor mi lenne az? Hogy 20-an szétlövik mint John-t 10 másodperc alatt? Pont az volt a szép a sztoriban, hogy egy betegség vitte el, hogy a betegség döbbentette rá, hogy ő is meg fog halni, többek között ez indította be a változását (a Redemption-t) amit szépen végig kísérhettünk, csodálatos jelenetek voltak. Ha neked nem volt emlékezetes az ahogy meghal akkor nem tudom mi lehetett volna helyette... minden perce bele égett a fejembe annak a jelenetnek a hegyen, meg amik előtte pár küldetésben történtek.
    Nekem az ő története jobban tetszett mint John-é. Természetesen ehhez hozzájárult az is, hogy azért jobban ki is volt bontva a karaktere.

    A többivel hellyel közzel egyetértek, nehéz volt a váltás, de szerintem ezt sejtette mindenki hogy ez lesz, meg kellett halnia. Az időugrás nagyon olcsó húzás lett volna, és nem méltó a játékhoz.

    [ Szerkesztve ]

    On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

  • Neoteric

    addikt

    válasz .LnB #3545 üzenetére

    Ma én is befejeztem a storyt epilógussal együtt. Alapvetően egyetértek, maga a főstory a hat chapterrel pazar volt, viszont nekem szimpi volt a main story lezárása is. Sokkal jobb így, hogy így lett vége Arthurnak, mintha valami párbajban amire semmi ráhatásod.. így valahogy természetesebb volt. Meg szerintem a jellemfejlődéséhez is sokat hozzátett. Azért a játék elején nem volt annyira lelkiismeretes.. és tulajdonképp a játék ezáltal rávezetett arra, hogy jó fiút játszak én is, és ki is maxoltam a skálát chapter 5 végére. Chapter 6 vége fele mikor zenés aláfestéssel ment a táborba, párás szemmel néztem végig a emlékképes bejátszásokat.. Ebből a zenés cuccból lehetett volna egyébként több a játék során, sokat dobott a hangulaton.

    Amit viszont én is hiányoltam az egyértelműen a szerelmi szál, vagy Mary-vel vagy Sadievel össze kellett volna hozni, és akkor esetleg lehetett volna egy kevésbé drámai végkifejlet, pl hogy Mary-vel összejön és elhúz a pitsába. Bár tény, hogy akkor meg csorbult volna kicsit az embersége amiért magukra hagyná a többieket.

    Epilógus: Alapvetően az a baj, hogy előzménystory az egész játék, tehát a végkifejlet adott volt, és ahhoz kellett simára kenni az Arthur-os játék végét. Valóban ötletes volt mindkét fejezet, főleg a második, van egy olyan érzésem, hogy ez a katalógusból házat építek dolog visszaköszön majd az online-ban is. A végét viszont nem teljesen értem.. Mit keresett ott Dutch is, és miért lőtte le végül Micah-t? Arthur hosszasan győzködte eredménytelenül, Dutch még a haláltusájánál is leszarta mit mond, de itt John kinyögött három mondatot, aztán hiphop megvilágosult, és nem elég hogy lelőtte Micaht, de még a sok aranyat és dellát is otthagyta. Ha már arra kellett kivinni a történetet, hogy Dutch bekattant (vagy végre önmaga lett), akkor ezt másképp kellett volna csinálni szvsz. Pl, hogy Micah kimutatja a foga fehérjét, Dutch megöli, és Johnnak meg valahogy sikerül eliszkolnia.

    Én a Red Dead Redemption első részével nem játszottam, csak végignéztem dióhéjban a storyt, de ha össze kell hasonlítani a karaktereket, akkor Arthur számomra magasan vezet minden szempontból, John nekem kissé egy szerencsétlen papucs figurája. Összességében viszont nagyon tetszett a játék, a maga nemében mérföldkő ez is, mint ahogy kb az összes Rockstar játék. Kíváncsian várom az onlinet. 83%-nál és kb 60-70 óránál állok így, hogy vége, úgyhogy biztos van pár dolog ami kimaradt, pedig minden adandó alkalommal megcsináltam minden mellékküldetést (még trófeát is kaptam értük), de egyelőre én sem érzek késztetést, hogy céltalanul folytassam a barangolást. Nem tudom %-ban mennyit ad, de nekem a vadászat az csak érintőleges volt, sosem vadásztam önszorgalomból legendary állatokra.

    PSN: ne0teric_sAN

Új hozzászólás Aktív témák