Új hozzászólás Aktív témák

  • Csak óvatosan a "lócserével" Srácok, én tegnap buktam el a fullos American Standardbred versenylovamat! Felmentem a hegyekbe a fehér "csodalóért", meg is lepődtem mert elsőre, csont nélkül sikerült betörnöm, felnyergeltem, majd indulás haza. Út közben folyamatosan füttyentgettem a régi lovamnak, h ne hagyjuk el egymást, de közbejött egy farkastámadás, és elszaladt. A térképen láttam szürkével jelölve, h fent maradt északon, de nem mentem azonnal vissza érte. Egy küldetés után bejelöltem a térképen, de mire odaértem már nem volt ott. És mivel tele volt az istállóm (3 kis értékű lóval) így ott sem találtam. Gondolom ha lett volna egy üres hely az istállóban, akkor beteszik oda?! :F
    Itt amúgy megtaláltok minden infót az játékban megszerezhető összes lóról, meg arról is, h mikortól lesznek elérhetőek. Ebből az arábiai fajtából még lesz két másik megszerezhető példány, egy erősebb fekete a negyedik fejezet végén, illetve a legerősebb rose grey színben, ami csak az első epilógus után válik elérhetővé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák