Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz BorsóKorsodi #461 üzenetére

    Az tényleg idegesítő, hogy nem írják oda a pontos típust mostanában. Úgy látszik a mai facebooksapiensek agyát nem akarják ilyenekkel túlterhelni. Ennek az ASUS TUF GAMING B660M-PLUS D4-nek is még a pdf manualjában sincs benne.

    Nekem a Superlux HD 681 EVO füleshez jól jött a plusz hangerő, amit alapban produkál az ALC1200, mert az is magasabb mint az előzőnek (amivel volt olyan youtube videó ami halk volt, ilyen probléma már nincs). Az erősítést viszont én nem kapcsolom be, mert ahogy a hangzás is megváltozik (feljavul) játék alatt szerintem elviselhetetlen, úgy dübörög ha mellém dobnak egy gránátot meg hasonlók, hogy megfájdul tőle a fejem. Zenénél lehet jó, de azt nem fülesen hallgatok.

    Úgy érted, hogy külön vennél hangkártyát? Realtek kártyákat külön nem lehet kapni, csak integráltat gyártanak, úgyhogy ALC1200-at sem tudsz venni. Egyéb hangkártyák minden létező ársávban kaphatóak. Belső kártyát nem minden lapban lehet úgy elhelyezni, hogy ne akadályozza a vga hűtés légáramlását (már ha van külön dvga), de usb-sek is vannak szép számmal.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Új hozzászólás Aktív témák